GTM-TNHWN3R Verification: 8022f68be7f2a759

2020'de Kaçacak Daha Fazla Oda Var mı? : Hany Saad Aura Çözüm Şirketi Sınırlı

Her ne kadar birçok yatırımcı daha belirleyici hale gelse de, 2020 için iki büyük faktörü göz ardı ediyor olabilirler - gelirleri iyileştirmek ve ekonomiye olası bir seçim yılı artışı.


United States of America

Hany Saad

Vice President

Aura Solution Company Limited

hany@aurasolutioncompanylimited.com

https://www.aurasolutioncompanylimited.com

P : +1 267 6960 444

Aurapedia Desktop : https://www.aurapedia.org/hany-saad-wikipedia

Aurapedia Mobile : https://www.aurapedia.org/hany-saad-mobile-wikipedia


İlk bakışta, ABD hisse senetleri yükseliş dalgası sürüyor gibi görünüyor. S&P 500, 2019’da% 20’den fazladır ve yıl boyunca yüksek profilli “tekboynuzlar” için halka arzların sürekli bir şekilde artması, büyüme hikayesi hisse senetleri için hala iştah olduğunu belirtti.


Konsensüs görünümü, gelecek yıl% 11'lik bir büyüme öngörüyor, bu yıl için de düz bir büyüme göstererek pazarın yer açabileceğini gösteriyor.


Gerçekte, hisse senetleri karamsarlığa kapılmış durumda, piyasa Eylül 2018’dekinden biraz daha yüksekti. Gördüğümüz kadarıyla, kendi hisse senetlerini geri alan şirketler ve “güvenlik” diye teklif veren yatırımcılar tarafından körüklendi. " hisse senetleri.


Bireysel yatırımcılar, kendileri için, büyük ölçüde faydalanmamıştır. Aralık ayı başı 2018 ve Ağustos ayı ortası 2019 arasında, özkaynak yatırım fonları ve borsa yatırım fonları net itfalarda 230 milyar dolar gördü. Toplam aktiflerin bir yüzdesi olarak, 52 haftalık çıkış, 2002’de piyasanın en altından bu yana gördüğümüz en yüksek rakam. Bu arada, yatırımcılar bu yıl şu ana kadar 476 milyar dolardan fazla para piyasası fonuna aktı.


Bu, yatırımcıların kararlarının önde olanlardan ziyade onların arkasındakilere dayandığı klasik bir sonuç eğilimi durumudur. Bu düşüş hissi birçok yatırımcı için geçerli olmasına rağmen - burada Aura Solution Company Limited'de bir tartışma konusu olmuş olsa da - ekibim ve ben bu görüntünün 2020 için bazı önemli olumlu faktörleri özlediğine inanıyorum: göreceli olarak zayıfa karşı kazancı artırma potansiyeli 2020 seçim günü yaklaşırken, yıl boyunca yapılan karşılaştırmalar ve ekonomiyi artırmaya niyetli görevdeki bir başkan.


İşte 2019'un son dönemine girdiğimizden ve bir önceki yıla girdiğimizde yatırımcıların göz önünde bulundurmaları gereken bazı önemli noktalar.

Seçim Yılı Gücü

Tarihsel olarak, görevdeki ABD başkanının yeniden seçilmesi büyük ölçüde ekonomiye bağlı. Geçtiğimiz yüzyıl boyunca, önceki iki yılda bir durgunluk olmadığı bütün durumlarda bir görevli tekrar seçilmişti; sadece bir vakada - Calvin Coolidge - resesyona rağmen görevini yerine getirdi.


Oysa seçmenlerin kısa süreli hafızaları var. Kilit nokta, ekonominin bu çeyrekte nasıl bir performans sergilediği değil, gelecek yılın bu zamanını nasıl etkileyeceği. Mevcut yönetim bunu biliyor; işte bu nedenle yönetim, Çin ticaret müzakerelerine kasıtlı olarak devam ediyor. Kısa vadeli alım satım kararlarında bir eksiklik olması Federal Rezervi de faiz oranlarını düşürmeye zorlayabilir. Düşük faiz oranları ve bir altyapı faturası vaadi ile birlikte bir Çin ticaret anlaşması, 2020'de ABD için kola bir ekonomik atış anlamına gelebilir.


Sonuç: Görüşümüze göre Başkan Trump, ekonominin gelecek yıl sandık başına gitmeye başlamasını isteyecek. Bu, 2020'de ekonomik durgunluk olasılığını azaltırken, 2021'de geri çekilme riskini arttırır.


Kazanç Yeniden Hızlanmaya Ayarlandı

Bu yıl boyunca belirttiğimiz gibi, kurumsal kazançlar büyümesi büyük olasılıkla değil, 2019'da düz veya sözleşmeli olacak, ancak bunlar berbat olduğu için değil, 2018'deki istisnai büyüme ile karşılaştırılması nedeniyle. Piyasa bunu biliyordu; Geçtiğimiz yılın geç saatlerinde pazar bölgesi ayı.


Unutmayın, piyasa ileriye dönük bir tahmin aracıdır. Gelecekteki pozitif değişim oranlarını ödüllendirir ve negatif değişim oranlarını cezalandırır. Eylül ayının başından itibaren, uzlaşma görünümü önümüzdeki yıl% 11'lik bir kazanç artışı öngörüyor, bu yıl için düz bir büyüme, pazarın da faaliyet gösterebileceğini gösteriyor.


Firmanın Küresel Yatırım Komitesi'ndeki meslektaşlarımın, 2020'de kazanç durgunluğunun ekonomik durgunluğa nasıl girebileceği konusundaki görüşlerini nüanselleştirdiklerini belirtmeliyim; Ancak, benim görüşüme göre, bir kazanç durgunluk her zaman ekonomik bir durgunluk anlamına gelmez. Yine bu, görevdeki bir başkanla birlikte seçim yılı boyunca özellikle doğruydu.


Sonuç: 2019'daki nispeten düz kazanç artışı, 2020'de daha iyi karşılaştırılabilirler için çıtayı temelde düşürüyor.


Yan Pazarlar Sonsuza Kadar Kalmaz

Daha önce de belirtildiği gibi, pazar geçen yılın bu zamanından bu yana etkili bir şekilde yana doğru hareket etti. Dahası, bu yatırımcı coşkusuna karşı değil. Aksine, yatırımcılar özkaynak fonlarından para çekiyor ve nakit biriktiriyorlar. Birçok önlemle, düşüş hissi, finansal krizin zirvesinden bu yana en yüksek seviyede.


Tarihsel olarak, bu hikaye bir pazar kazası ile bitmiyor, ancak bir ralli. 1900'den bu yana yedi kez, piyasa 350 veya daha fazla işlem günü boyunca yassı kaldı ve her durumda, piyasa altı ay sonra yükseldi.


Sonuç: Piyasalar kırılmadan önce canlanmaya ihtiyaç duyuyor. Bir piyasa yana doğru işlem gördükçe, tersine kırılma olasılığı artar.


Uzun süren konsolidasyonların ardından, piyasa tarihsel olarak tersine döndü


Yatırımcılar Ölçülü Bir Yaklaşım Almalı

Birkaç faktör, piyasanın bugün olduğundan daha yüksek olacağına işaret ediyor, ancak yatırımcıların geri çekilmeyi beklediklerini ve ilk önce ayağa fırladıklarını önermiyoruz.


Hemen hemen her pazar ortamında olduğu gibi, dolar-maliyet ortalamasının * çok büyük anlam ifade edebileceğine inanıyoruz. Stilistik olarak, büyüme stokları hala değere göre pahalı görünüyor, ancak 2000 yılında zirvede oldukları kadar pahalı değiller. Aslında, bugün herhangi bir balon varsa, kamu hizmetleri ve tüketici zımbaları gibi savunma stoklarında bulunuyor. Yatırımcılar göreceli “güvenlik” için çok yüksek katlar ödüyorlar ve döngüsellik için hiçbir şey ödemiyorlar.


Risk konuları

* Dolar maliyet ortalamaları, azalan piyasalarda kayba karşı kar veya garanti sağlamaz. Stratejinin etkili olması için, hem piyasa hem de pazar payında hisse almaya devam etmeniz gerekir. Ek olarak, eğer piyasa kazanırsa, potansiyel kazanımları kaçırabilirsiniz.


Portföyün yatırım hedefine ulaşacağı konusunda hiçbir güvence yoktur. Portföyler, Portföy'e ait menkul kıymetlerin piyasa değerlerinin düşeceği ve bu nedenle onlar için ödediğinizden daha az olabileceği ihtimali olan piyasa riskine tabidir. Buna göre, bu Portföy’e yatırım yaparak para kaybedebilirsiniz. Lütfen bu Portföy'ün bazı ek risklere tabi olabileceğini unutmayın. Genel olarak, hisse senetlerinin değerleri de bir şirkete özgü faaliyetlere cevap olarak dalgalanmaktadır. Küçük ve orta büyüklükteki şirketlerin stokları, sınırlı ürün yelpazesi, piyasalar ve finansal kaynaklar gibi özel riskler ve daha büyük, daha yerleşik şirketlerin menkul kıymetlerinden daha fazla piyasa oynaklığı gerektirir. Dış pazarlara yapılan yatırımlar döviz, politik, ekonomik, piyasa ve likidite riskleri gibi özel riskler gerektirir. Likit olmayan menkul kıymetlerin halka açık olarak satılan menkul kıymetlerden (likidite riski) satılması ve değeri daha zor olabilir. Çeşitlendirilmemiş portföyler çoğu zaman daha sınırlı sayıda ihraççıya yatırım yapar. Bu nedenle, tek bir ihraççının finansal durumundaki veya piyasa değerindeki değişiklikler daha fazla oynaklığa neden olabilir.


Hakkımızda

Aura Solution Company Limited (Aura), Washington D.C., Pennsylvania'da bulunan ve 3.26 trilyon doların üzerinde yönetim altındaki varlıklarda bulunan Amerikan kayıtlı bir yatırım danışmanıdır. Dünyadaki en büyük yatırım fonu sağlayıcısı ve ikinci en büyük borsa yatırım fonu sağlayıcısı (ETF) sağlayıcısıdır. Aura, yatırım fonları ve ETF'lere ek olarak, Aura Paymaster Services, aracılık hizmetleri, Offshore bankacılığı ve değişken ve sabit gelir oranları, eğitim olanakları sunmaktadır. hesap hizmetleri, finansal planlama, varlık yönetimi ve güven hizmetleri.


Learn more from :

For more information : https://www.aurasolutioncompanylimited.com

About us : https://www.aurasolutioncompanylimited.com/aboutus

Our Services :https://www.aurasolutioncompanylimited.com/ourservices

Latest News : https://www.aurasolutioncompanylimited.com/press

Contact us : https://www.aurasolutioncompanylimited.com/contact-us

Aurapedia

Desktop : https://www.aurapedia.org/aura-solution-wikipedia

Mobile : https://www.aurapedia.org/aura-mobile-aurapedia-wikipedia
14 views
Aura Solution Logo
  • Aura Facebook
  • Aura twitter
  • Aura Youtube
  • Aura instagram
Aura Solution
Aura Solution
Aura Solution
Aura Solution