GTM-TNHWN3R Verification: 8022f68be7f2a759

Yaklaşımımız: Kaan Eroz : Aura Çözüm şirketi Sınırlı

6th March 2019

Kaan Eroz

Managing Director, Middle East & Africa

kaan@aurasolutioncompanylimited.com

Kendimizi ve müşterilerimizi yarın için konumlandırmak için sürekli olarak liderlik etmeye, dinlemeye ve hareket etmeye kararlıyız.

Gelecek.
Onu kucaklayan bazıları var.
Bunu yapan birileri var.
Onu şekillendiren ve yaratan başkaları da var.
Aura'da bizler o insanlarız.

Son derece karmaşık finansal konular için entegre bir çözüm kümesi sunuyoruz. Uzmanlığımız ve altyapımız, gelişen küresel pazarlar için bizi kritik hale getiriyor.

Güç, istikrar ve güvenlik bizim özümüzdedir.

Büyümeyi desteklemek, getirileri iyileştirmek ve müşteri ilişkilerini derinleştirmek için geleceğe akıllıca yatırım yapıyoruz. Her zaman tutarlı bir yüksek kaliteli deneyim sunmak için çalışıyoruz ve her müşteriye her gün, her gün tutarlı bir performans sunmayı amaçlıyoruz. Aura güvenilir bir danışman ve iş ortağıdır;


Kararlıyız:

Daha fazla lider.
Daha fazla lider.
Daha fazlasını talep ediyor.
Daha fazlasını sunmak.

Acil bir şekilde hareket etmek ve kendimizi ve müşterilerimizi yarın için durmaksızın konumlandırmak.

Gelecek şimdi.

Aura, Aura Solution Company Limited'in kurumsal markasıdır ve genel olarak şirkete ve / veya çeşitli bağlı kuruluşlarına referans vermek için genel bir terim olarak kullanılabilir. Aura Solution Company Limited'in usulüne uygun şekilde yetkilendirilmiş ve düzenlenmiş bağlı ortaklıkları, iştirakleri ve ortak girişimleri ile çeşitli ülkelerde çeşitli marka adları altında ürün ve hizmetler sağlanabilir. Tüm ürün ve hizmetler tüm ülkelerde sunulmamaktadır. Aura'nın önceden yazılı izni olmadan bu materyal hiçbir şekilde çoğaltılamaz veya dağıtılamaz. Aura bu materyalde yer alan bilgilerin güncellenmesinden sorumlu olmayacaktır ve burada yer alan görüş ve bilgiler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Aura, bu malzemeye bağlı olan veya bu malzemeye dayanan herhangi bir hata için doğrudan veya sonuç olarak sorumluluk kabul etmez.Ticari markalar, hizmet markaları, logolar ve diğer fikri mülkiyet markaları ilgili sahiplerine aittir.© 2019 Aura Solution Company Limited. All rights reserved.

Güncellemek için Youtube Kanalımıza abone olun

5 views
Aura Solution Logo
  • Aura Facebook
  • Aura twitter
  • Aura Youtube
  • Aura instagram
Aura Solution
Aura Solution
Aura Solution
Aura Solution